Спеціальний приз для новачків на 1 етап MGKC2019

Вже 21 квітня пройде 1 етап MGKC2019, але будьте уважні, бо дещо змінилося в наших правилах змагань. З цього року ми переходимо на японську систему класів і додаємо ще два класи D1 і D2, тобто всього в нас буде 7 класів: А, B, C1, C2, D1, D2, N. Детальніше про японську систему класів читайте тут.

Тепер класи будуть просто відображати рівень майстерності пілота, по них не буде окремих заліків. Буде загальний залік – тому не важливо, який у вас мотоцикл, важлива лише ваша майстерність.

Але щоб менш вправним пілотом було не так нудно, ми розробили так звані підкласи – по них буде можливий окремий залік. Поки що в нас три підкласи – Дівчата, Чопери і Новачки. Зауважимо, що ви можете брати змагатися відразу в деяких підкласах, наприклад, якщо ви дівчина на чопері і новачок у джимхані – ви можете брати участь у всіх трьох підкласах. Більше детальну інформацію про всі зміни в регламенті читайте тут

Зупинимося окремо на підкласі “Новачки”. Якщо з чоперами і дівчатами більш-менш зрозуміло, то з новачками не все так просто. До новачків потрапляють усі, хто взагалі раньше не брав участь у змаганнях, чи за результатами минулого року потрапив у клас N(в таблиці клас N позначений жовтим кольором).

І от тут чудова новина для всіх, хто підходить під статус новачків. На першому етапі спеціально для підкласу новачків буде розіграний комплект дуг! Переможцю серед новачків дістанеться подарунковий сертифікат на виготовлення дуг від майстрів dugi.com.ua. Зауважте, що вони можуть зробити як звичайні дуги, так і спеціальні дуги для джимхани!

Якщо ви потрапляєте у категорію новачків,  у вас ще є більше місяця для тренувань і вдосконалення своєї майстерності. Скоріше за все, таких щедрих призів для цього підкласу може і не бути на наступних етапах, тож ловіть свій шанс!

Всім, хто не потрапляє у залік новачків, не треба засмучуватися – ми будемо розігрувати сертифікат на виготовлення дуг кожного етапу! Але умови, хто саме їх отримає, можуть бути різними на кожний етап. Так чи інакше, абсолютно всі матимуть шанс, тож не пропускайте тренування і слідкуйте за анонсами, новинами та подіями в наших соцмережах: Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимхани Київ.

Приєднуйтесь до наших груп в Вайбері та Телеграмі щоб не прогавити наступне тренування!