Досить поширеною є думка серед двоколісних, що саме їхня техніка зовсім не призначена для занять джимханою. Але якщо розглянути джимхану як вдосконалення навичок володіння мотоциклом/скутером, то з цієї точки зору абсолютно немає значення, що у вас за апарат.
Як би круто ви не виглядали, сидячи в сідлі мотоцикла на фото в соцмережах, та як би швидко і гучно не стартували по прямій зі світлофора перед авто – “їзда серед фішечок” розставляє всі “крапки над і”. І якщо банальна (на перший погляд) “вісімка”, розворот на вузькій дорозі або екстренне гальмування викликає хоч якісь труднощі – це простий явний сигнал для того, що треба починати тренування. Не для нас і не для когось – для самого себе в першу чергу. Це ваша безпека, це ваша впевненість у своїх же маневрах і діях на дорозі. Також це і безпека інших учасників руху.
У добірці нижче ми зібрали відео різних людей на різних мотоциклах – знайди свою модель або просто мотоцикл такого ж класу. Всі вони їздять не десь далеко “в телевізорі”, а в Україні – серед нас з вами. Всі вони зрозуміли, що вчитися ніколи не пізно. Вдосконалювати свої навички керування мототехнікою не тільки важливо, а інколи життєво необхідно.


Приклади використання різної мототехніки в Джимхані