41 учасник, багато несподіваних результатів і новий переможець – все це приніс нам 2 етап MGKC2019, який пройшов 12 травня за чудової погоди на майданчику мотошколи Pro-biker.

 

Схема

Привітаємо з дебютом у малюванні схем Максима Гріценка. Схема отримала схвальні відгуки. Найцікавішими елементами було коло в 2.5 оберти і 4 “лінії” підряд. Перед стартом джимханісти були спантеличені тими колами і будували різні варіанти, як їх правильно порахувати.
У більш досвідчених учасників проблем з трасою майже не було, в той же час клас N провалився майже повністю в першій спробі. Майже кожен учасник збивався з траси, і тільки підказки Максима Гріценка направляли загублених до фінішу.
Технічно траса була досить проста. Всі елементи були досить знайомі, тому в 115% від лідера помістилися цілих 12 учасників! Це навіть більше, ніж на минулорічному швидкісному 3 етапі! Семеро показали час, менший за 110%. Нагадаємо, що на минулому етапі ніхто не показав час, менший за 110%, і тільки двоє показали час менший за 115%. Щоправда, четверо з кращих п’яти учасників цього етапу не брали участь у минулому етапі.
29 учасників показали час, кращий за 130% від лідера, – це теж результат технічної простоти траси.

 

Марина vs Аліна

Розгромна перемога. Саме так взяла реванш Марина над Аліною за поразку на першому етапі. Регулярні тренування на трасах онлайн-чемпіонатів далися взнаки і перевага над Аліною склала цілих 6 секунд! Але найцікавіше, що Марина показала 109% від час лідера і таким чином перейшла в клас С1! Звичайно, треба зробити поправку на досить легку схему, але щось мені підказує, що Марина не останній раз показує менше 110% в цьому сезоні.
Коли в минулому році Маша Пазич досить легко розібралася з київськими дівчатами, навіть тоді вона показала більше, ніж 110% від лідера. Ната Релікт на останньому своєму змаганні у вересні 2017 року показала тільки 118% від часу Дрібного. Тому цей виступ Марини можна сміливо назвати найсильнішим жіночим виступом за всю історію київської джимхани. Марина рівнялася на Нату Релікт і зараз настав той момент, коли вона стала навіть краща, ніж та, на яку вона рівнялась.


Ця історія досить показова. Багато хто пам’ятає, як Марина вперше приїхала на тренування весною 2016 року. Тоді вона могла їхати тільки прямо. Але завзяті тренування потроху піднімали її рівень. З кожним роком вона тренувалася все наполегливіше і результат потроху покращувався. Про що це говорить? А про те, що якщо ви сьогодні вмієте їхати тільки прямо, то не варто опускати руки. Але сидіти і чекати, поки результати покращаться самі собою – не варто. Тільки наполегливі тренування зможуть покращити ваші результати.
Аліна не тільки програла Марині, а й ледь не пропустила Бєлякову Наталочку поперед себе. Наталка показала кращий “чистий” час, але допустила помилку на фінішному гальмуванні, тому отримала +3 секунди. Чекаємо від Аліни сильнішого виступу наступного разу!


Ще один несподіваний результат показала Мар’янка. Вона нарешті почала інколи тренуватися та була першою, хто взяв уроки з джимхани в мотошколі Pro-Biker. Все це дало результат. Наздогнати Марину для Мар’яни буде важко на наступному етапі, а от знову обігнати Дашу, Наталку і можливо Аліну – цілком реально, головне не зупинятися, а продовжувати вдосконалюватися.
Наталка Бєлякова, як вже писалося вище, цілком могла бути другою, але одна помилка все перекреслила. Їй ще є багато над чим працювати, але вже видно результат наполегливих тренувань.
Даша Ткачук другі змагання підряд показує не дуже впевнені результати, і на цей раз не можна сказати, що траса була “затична”, чи щось таке.
Несподіванки минулого етапу – Христинка і Таня цього разу (досить прогнозовано) показали поганенький результат. Широчені радіуси на спіральках та невпевнена змійка – все це додало до їх результатів багато зайвих секунд. У джимхані недостатньо просто їхати в підніжку чи демонструвати дива звішувань. Тим не менш, у цих дівчат неабиякий потенціал, вже зараз вони можуть їхати доволі швидко, залишилось підтягнути деякі елементи і результати обов’язково прийдуть.
Отож, боротьба у дівчат як завжди пекельна. Щось прогнозувати наперед просто неможливо, залишається тільки спостерігати і насолоджуватися майстерністю мотодівчат.

В загальному заліку дівчат обидві лідерки дещо відірвалися від усіх інших. А ось за третє місце йде запекла боротьба відразу пя’ти джимханісток!

Новачки

Найцікавіше, що новачки не демонструють великого ентузіазму, і навіть найкоштовніший приз – захисні дуги на мотоцикл від dugi.com.ua не надихнули новачків почати показувати кращі результати. На перших двух місцях були знову дівчата – Мар’яна і Наталка. Третім став В’ячеслав Момот. А четвертим, увага – 10-річний Максим Ткачук. Хлопець показує неабиякий прогрес, тому ніхто не здивується, якщо він заскочить кілька разів на подіум кращих новачків цього року, особливо на фоні інертності всіх інших новачків. Він об’їхав навіть досвідченого Олега Белоцького, який черговий раз показував дива спортивної техніки, але мав проблеми з арифметикою: на всяк випадок зробив 3.5 кола де треба було 2.5, і 2.5 розвороти, де треба було 1.5.

У загальному заліку Новачків Мар’яна наздогнала Христину, але ще дві чарівні джимханістки дихають їм в потилицю. Хлопці поки що пасуть задніх в цьому заліку.

 

Чопери

Ніхто не хоче джимханити серед чоперів. Сергій Ільічов знову був кращим, третім і останнім став Роман Нечет на Валькірії 1800. Андрій Оніщенко посів 2 місце і запам’ятався ефектним проїздом з цигаркою по трасі.

Жодний чопер так і не набрав жодного очка на цьому етапі, тому в загальному заліку чоперів нічого не змінилося:

Геон vs Геон

Геон Пантера 150сс стає домінуючим мотоциклом в київський джимхані. На ньому виступили аж 7 учасників. Найгірший результат показав В’ячеслав Поліщук – насамперед через погану посадку і напружені руки. Представники мотошколи Pro-biker відразу це помітили і хотіли подарувати В’ячеславу сертифікат на урок мотоджимхани, але В’ячеслав не дочекався нагородження і поїхав додому, тому сертифікат дістався іншим райдерам. Висновок: не поспішайте їхати додому, на нагородженні подарунки може отримати хто завгодно!

Это наш инструктор Виталий на соревнованиях по мотоджимхане. Занял 5 место среди 41 участника. Хотите научиться ездить не хуже, записывайтесь на занятия уже сейчас! Консультация и запись на занятия в мотошколу по телефонам:(063)811-79-08(068)875-40-03с 10:00 до 19:00Наш канал в Телеграме – https://t.me/pro_bikerНаш Инстаграм – https://www.instagram.com/pro_biker_kyiv/#probiker #probikerkyiv #pro_biker_kyiv #пробайкер #пробайкер_мотошкола #bikeboxkyiv #motofun #мотошколакиев #motocommunity #мотошкола #x_park #motolifekiev #мотокиев #motokiev #мотоцикл #мото #moto #motorcycle #sportbike #спортбайк #motosport #motoschoolkiev #мотоспорт #мотоинструктор #категорияа #biker #мотошколакиїв #киев #київ

Опубліковано Pro-biker мотошкола в Киеве Вівторок, 14 травня 2019 р.

А далі був епічний батл три на три. І всього два геони на шістьох – чорний і синій. Чорний Геон представляв мотошколу Pro-biker, а синій – мотошколу QuickShift. Чорний завдав сухої поразки синьому – 3-0. На чорному Геоні райдери посіли 5, 14 і 21 місце, коли як на синьому посіли 28, 29 і 30 місця. І як тут не згадати, що в загальному заліку чорний теж випередив синій, тому чорний став кольором перемоги на 2-му етапі.

Світлина від Svetlana Zorenko.

Ендуро

Тарас Воробець любить і вміє дивувати. Якщо минулого етапу він був на електроскутері, то тепер обкатував свій новий 500сс ендурик на кросовій гумі. Показати хороший час Тарас не зміг і посів тільки 19 місце і 120% від лідера. Проте зняв чудове онборд відео з прикольними коментарями.

#motogymkhanakiev #VOR503Езда без подготовки на кроссовых покрышках))))))) Привыкаю к новому мотику)))

Опубліковано Taras Vorobets Понеділок, 13 травня 2019 р.

Сальса чи хвороба?

Юра заслаб якраз перед змаганнями і не зміг поборотися за подіум цього разу – 12 місце і 113% від часу лідера. Хоча ходять чутки, що причиною його поганого самопочуття була “виснажлива” сальса-вечірка.

#Яжемать!

Чим зайняти дитинку, щоб не сиділа в телефоні? Подаруйте йому мотоцикл і пару конусів: саме так і зробила Даша Ткачук. Синочок виправдовує очікування, і до кінця року може наздогнати й перегнати рідну неньку. Отакої!

Аромат 2Т

Колись давно Малявка постійно радувала нас свіженьким 2т вихлопом, але тепер ця роль перейшла до Єгора Легкобіта, який димить своїм йобриком не гірше за Малявку. Але знову тільки 25 місце і 124% від часу лідера.

Аліна і Сергій

Якщо минулого етапу Сергій показав результат якраз між Аліною і Мариною, то цього разу розрив між дівчатами був чималенький. Сергій вибрав Аліну, і знову посів місце відразу за нею. Сергію, може вже час зняти кофра й обігнати Аліну?

Карколомні падіння

І не кажіть, що ви не чекали на цю рубрику! Отож, найкарколомніше падіння організував Нікіта Цикаленко. Пам’ятаєте, як зламав пальця Дмитро Лисенко? Нікіта вирішив повторити його дії і теж додав забагато газу при перекладці. На його щастя, під ним була не “брикуча сучка”, а значно легший китайський ендурик. Запам’ятайте – не можна давати забагато газу при різких “перекладках” – переднє колесо банально вилітає в повітря і ви втрачаєте контроль над мотоциклом.

Дмитро Лісовик теж “порадував” нас падінням в першому ж повороті, Андрій Тищенко був напоготові і зробив чудовий кадр!

Рівність

Відразу дві пари показали абсолютно ідентичний час. Богдан Продан і Мар’яна показали 1:28.83. Судді трохи поламали голову, кого ж вважати кращим, і вирішили, що кращим буде той, хто показав кращий час в іншій спробі.
Другою парою стала пара представників синього Геона – Белоцький Олег і Страхова Таня – 1:32.42.

Шкіряні штани

Шкіряні штани – обов’язковий атрибут успішного джимханіста. Найстильнішим цього разу був Богдан Продан, з чим ми його і вітаємо!

 

Найкращі

Андрій Вашеко, несподівано навіть для нього самого, посів загальне третє місце, виступаючи на пітбайку. На відміну від Олег Белоцького, який активно демонстрував дива звішування, але погано рахував і показав поганий час, Андрій показав прекрасний час, демонструючи при цьому нехарактерні для джимхани елементи – постійні торкання колінами асфальту.

Зацените, как быстро и ловко наш инструктор Андрей управляет пит-байком. Хотите научиться ездить как он? Скорее звоните и записывайтесь на урок к Андрею!Консультация и запись на занятия в мотошколу по телефонам:(063)811-79-08(068)875-40-03с 10:00 до 19:00Наш канал в Телеграме – https://t.me/pro_bikerНаш Инстаграм – https://www.instagram.com/pro_biker_kyiv/#probiker #probikerkyiv #pro_biker_kyiv #пробайкер #пробайкер_мотошкола #bikeboxkyiv #motofun #мотошколакиев #motocommunity #мотошкола #x_park #motolifekiev #мотокиев #motokiev #мотоцикл #мото #moto #motorcycle #sportbike #спортбайк #motosport #motoschoolkiev #мотоспорт #мотоинструктор #категорияа #biker #мотошколакиїв #киев #київ

Опубліковано Pro-biker мотошкола в Киеве Середа, 29 травня 2019 р.

Чингис Баринов відстав від Андрійка зовсім трохи – всього на 0.15 секунди. Останнім часом Чингис не на жарт захопився джимханою, активно тренується і вдосконалює свій, і без того технологічний, мотоцикл – змінив співвідношення зірок, додав регулювання холостих обертів, в планах поставити ще кілсвітч. Дуже символічно, що такі різні мотоцикли як 150сс пітбайке і 900сс MT-09 показали майже ідентичний час, що ще раз доводить, що кубатура в джимхані не має вирішального значення.


Найбільша несподіванка сталася там, де її зовсім не чекали. Незаперечне домінування на минулому етапі майже зняло всі питання про переможця на другому етапі. Мало хто вірив, що хтось зможе наблизитися навіть в 105% від Віктора, не кажучи вже про перемогу. Проте не так сталося, як гадалося. Заруба за перемогу почалася з класу С1. Уіталік показав час 1:17 – найкращий час на той момент, майже відразу за ним Діма Лисенко показав час 1:12. Уітя їхав останнім. Всі чекали від нього покращення результату Діми, але Віктор показав тільки 1:14!

У перерві Діма сам не дуже вірив, що зумів обігнати Дрібного на дві секунди. Дехто перепитував у суддів, чи не помилився засікатор?
Не забувайте, що Діма зняв гіпс з ноги всього за тиждень перед змаганнями! У другому заїзді Віктор таки зміг відіграти дві секунди, але цього не вистачило для перемоги. Дмитро у другому заїзді довів всім, що засікатор не помилився, і трохи покращив свій час. Заслуженна перемога Дмитра, з чим ми його і вітаємо!

У загальному заліку на першому місце йде Віктор Мікулін, на другому місці – Юра Від, який не потрапив жодного разу на подіум, але отримав чимало балів за свої 4 і 7 місця. Проте Юра точно пропустить наступні декілька етапів – всьому виною падіння на тренуванні і перелом ключиці. Бажаємо скорішого одужання!

Третім йде Дмитро Лисенко, який подав вагому заявку на перехід в клас А в наступному сезоні!

Несподівана рокіровка

Віктор і Марина полюбляють робити фотографії зі своїми медалями, і якщо на минулому етапі Вітокр як завжди красувався першим місцем, а Марані – другим, то цього разу все вийшло навпаки – впевнена перемога Марані і несподіване друге місце Віктора.

Усі результати і статистика

На другому етапі було набагато більше сильних учасників. Якщо на першому тільки 8 учасників представляло класи від А до С2, то на другому етапі таких учасників було аж 14!

 

Майже 80% усіх учасників фінішували в межах 130%! І цілих 13 учасників разом з переможцем показали час, кращий за 115%.

 

На графіку відставання від лідера у відсотках добре видно, що два кращих джимханіста – Дмитро і Віктор значно відірвалися від всіх інших. Після них графік йде без значних стрибків аж до пари Дмитро Лісовик – Ільічов Сергій. Між ним виявилося цілих 4 секунди!

 

Діаграма “покращення” теж доволі цікава. Зверніть увагу на першу п’ятірку. Всі вони покращили свій результат, але Уітя Дрібний зумів покращитися (97,7%) краще за інших, хоч це і не дало йому жаданого першого місця. Саша Борисов – єдиний з Топ-10, хто погіршив свою другу спробу (102,6%).

Покращенням етапу є результат Мар’яни – 87,8%. Це більше 12 секунд часу! Обидві свої спроби вона проїхала чисто і без помилок, звідки ж таке покращення? Подейкують, що один жартівник підкрутив холості оберти до 5 тисяч, тож Мар’яна просто не могла їхати повільно, якби навіть хотіла!

За результатом цього етапу відразу 12 джимханістів змінили свій клас. Вітаємо їх усіх!

Ось так тепер виглядає таблиця розподілу по класам усіх учасників змагань за 18-19 рр:

 

 

Конус мені в око

Сидінням на конусі вже нікого не здивуєш, тому Юра знайшов нові способи проникнення конуса в тіло джимханіста.

Гріша оголив прес, але не до кінця

Макс Гріценко вніс елементи шоу в організацію змагань: тепер під час заїздів ви чуєте його коментарі, він розповідає про учасників, про схему тощо. Коли учасник збивався, то Макс допомагав йому повернутися на правильний шлях. Інколи Максим видавав деяку нісенітницю, наприклад, що клас Д2 має 125 секунд від часу лідера. Тож йому ще є куди додавати в майстерності коментування, тут він не настільки ще крутий, як в джимхані.
Коментування дещо відволікало Максима від підрахунку штрафних секунд, тому деякі учасники мають значно менше штрафів, ніж мало бути. Розташування маршалів на трасі теж було не ідеальне, тому деякі ненаїзди на “лінію” так і не були зафіксовані, хоча це має бути штраф у 3 секунди! Якщо судді не почнуть виконувати свої обов’язки ретельніше, то змагання зі спортивного остаточно перетвориться на шоу.

Фотографи та відеооператори

Ми звісно раді, що Андрій Тищенко фотографує, а Торт записує відео з п’яти точок і ще дроном літає. Але де це все? Тищенко виклав у спільний альбом кілька фоток і на цьому все, решту фотографій, схоже, ми не побачимо ніколи. Така сама історія і з відео з дрона. Можна ще згадати Світлану Зоренко, яка так і не поділилася фотографіями ще з 1 етапу.  Отож, панове джимахністи, не треба покладитися на гарнюні фоточки від маститих фотографів – схоже що вони віддадуть ваші фотки лише за великі гроші. Просіть друзів та знайомих, щоб знімали ваші заїзди і фотографували, як красиво ви їдете, а потім викладайте в спільний альбом. Що казати, навіть нема фото переможця на мотоциклі, щоб вставити в цю статтю…

Що далі?

Наступний етап відбудеться вже 9 червня. Попри перемогу Дмитра Лисенка, Віктор Мікулін все ще залишається головним фаворитом у букмекерів. Дмитро буде виступати вже на новому мотоциклі – Honda cbr600rr, який він купив спеціально для джимхани. Він має досить коротку колісну базу – всього 1369 мм (для порівняння, у ТА700 колісна база – 1515 мм) і вагу як у 250сс.

Світлина від Мото Джимхана Киев - Moto Gymkhana Kiev.
У дівчат незаперечним лідером є Марина Поліщук, але слід звернути увагу на Наташу Бєлякову, яка нарешті починає показувати значний прогрес. Наташа є незаперечним фаворитом і серед новачків. Згадаємо і Миколу Захаренка, який почав опановувати свій вфр800 і повинен нарешті показати час, кращий від 130%.
Автором схеми на третьому етапі буде знову Максим Гріценко.

Реєстрацію на 3 етап вже відкрито, уся інформація про 3 етап знаходиться на цій сторінці.

НЕ забувайте про наш онлайн чемпіонат, результати 1 етапу можна подавати до 15 червня.

Про сумне

Напевно пам’ятаєте, що 14 квітня повинна була проходити джимхана у Львові. Але вона не пройшла, бо за декілька днів львів’яни підтвердили свій сумнівний статус і відмінили джимхану начебто через погану погоду. По факту середньодобова температура була всього на 0.2 градуси нижче за середну температура у Львові в цей день. Звичайно, всі кияни, хто хотів потрапити до Львова, залишились ні з чим. Пропали гроші за готелі, відпустки та інші плани. Замість вибачень організатори забанили на своїй сторінці у пейсбуку усіх тих, хто намагався дізнатися, чому саме подія, про яку писали ледь не щодня ще з січня, так раптово відмінилася, начебто через прогноз про міфічний дощ, якого по факту так і не було? Напевно, організатори чекали +25 і сонце в середині квітня у Львові, забувши банально спитати у синоптиків про погоду на ці дати. Тим не менш, організатори вирішили перенести “змагання” на травень. Звісно, що багато хто зрозумів, що планувати поїздку на ці сумнівні змагання не має ніякого сенсу. Проте, Вікторія Коцюба все-таки вирішила поїхати у Львів разом з чоловіком і дітьми. І навіть стала найкращому у своєму класі (про який саме клас ведеться мова, не ясно, бо результатів змагань, звісно, немає в публічному доступі). Вертаючись додому зі Львова, Вікторія не впоралась з керуванням в одному з поворотів і зазнала значних травм в результаті падіння. Вона вже перенесла кілька складних операцій, але досі перебуває в тяжкому стані. Хто хоче допомогти матеріально, запишіть номер картки ПриватБанка чоловіка Вікторії:  5168 7453 2042 5249
Бажаємо Вікторії найскорішого одужання!

Дякуємо всім організаторам, хто доклав зусиль до організації цього етапу:

 • Макс – головний організатор
 • Світлина від Tor Toise.
 • Діма – прибирання, маршал та інше
 • Віталік і Валерія: реєстрація, запис результатів
 • лейтенант Краснікова – збирання черги і шампанське
 • Сєрік – збір коштів
 • Торт – відеозйомка і фотозйомка
 • Уітя і Марані – консультації та спонсори
 • Юра – логістика, засікатор, маршал
 • Микола – запис результатів
 • Ксюша і Микита – маршали
 • Світлана Зоренко – фотографії
 • Андрій Тищенко – фотографії
 • Дмитро Стегній – логістика

Етап пройшов за підтримки:
Pro-biker мотошкола в Киеве – прекрасна локація, майданчик, багатостороння підтримка і за те що гарно готує байкерів до міських джунглів!
dugi.com.ua – ну ви в курсі, це дуги для тих хто любить кататись, а не ремонтувати мотоцикл!
BIKE BOX – за атмосферу, радушність і каву, що є одна з найсмачніших в місті!
MotoTerritory – якісний і доступний мотоекіп, запчастини та аксесуари! Представник Macna та Barkbuster в Україні!
Hack Bags – зручні і практичні набедрені сумки та наплічники.
Мотоквартал– Інтернет магазин мотозапчастин з найбільшим асортиментом в Україні 

Джимханімося!