Просунута статистика, або хто виграв у номінації “Найкращі шкіряні штани” на 6 етапі?

Забудемо знову про ділення на класи і подивимось на 6 етап. Нарешті перемогу здобув Гриценко Максим. Інший Максим – єдиний, хто показав час в 105% від лідера. За 6 етапів ми маємо шість різних переможців, хто ж може бути новим переможцем на наступному? Найбільші шанси має Борисов Олександр, який посів третє місце на цьому етапі, обігнавши навіть Богдана Виговського.  

Саша – унікальний пілот цього сезону, він єдиний, хто покращує свою позицію на кожному етапі. На другому він був 12, потім 10, на четвертому був 6, на п’ятому 5, і тепер ось третім.

Не можна не відмітити іншого Сашу – Мілашкіна, який забрався на рекордне для себе п’яте місце і 110% від часу лідера.

Зелені і жовті кольорі перемішані майже рівномірно по всій таблиці результатів – значить, траса знову була досить збалансована, великі і малі мотоцикли мали приблизно рівні шанси на перемогу. Дівчата теж не підкачали і знову дали підкурити хлопцям. Маша Пазич посіла 8 сходинку – рекордну для дівчат у цьому сезоні, 115% від лідера – теж рекорд цього сезону для дівчат. Марина (вдруге в цьому році потрапила в 120%) і Аліна теж заїхали в першу 15-ку – вони були 11 і 15. Даша Ткачук була 16-та.

Перед цим етапом ми розбирали розклад сил, за яким найкращим був Виговський Богдан, потім Ковальов і Гриценко. Після цього етапу все змінилося. Макс Гриценко нарешті здобув перемогу  і відірвався в загальному заліку від Ковальова на 8 очок. 

Тож задамо знову те саме питання, хто ж найкращий пілот сезону?

Перше місце – Макс Гриценко – має найбільше балів у загальному заліку, одну перемогу, і два рази приїжджав у 105%.  Найкращий по всім показникам.

Друге місце – тут довелося трохи подумати, хто ж краще: Макс Ковальов чи Богдан Виговський. У Макса на 5 очок більше від Богдана, але Богдан два рази був в 105%, а Макс тільки один раз (на цьому етапі) заїхав так близько від лідера. Як ще розсудити цих двох? Подивимось їх результати один проти одного. Коли вони виступали разом, то три рази Макс був кращим і один раз кращим був Богдан. Тобто, друге місце по праву заслужив Макс Ковальов.

Третє  місце – Богдан Виговський. Програвши на шостому етапі обом конкурентам за звання найкращого, він закономірно спускається на третє місце.

Дивлячись результати по процентах від лідера, помітив цікаву деталь: усі, хто приїжджав хоча б два рази в 105%, мали і перемогу в своєму активі. Майже та сама історія і з 110%  від часу лідера. Тільки Лисюк Олег примудрився два рази бути в 110% і не мати жодної перемоги. Всі інші, хто приїжджав хоча б два рази в 110%, рано чи пізно перемагали.

Тільки чотири пілоти 3 рази потрапляли в 115% від лідера – їх обличчя частіше за всіх ви бачите на тренуваннях, тож не дивно, що їх результат стабільний. Сергій Сокоренко примудрився три рази потрапити в 120% і жодного разу не потрапити навіть в 115%. Сергій, ти їдеш стабільно на середньому рівні, пора б вже переступити через себе і щось змінити в своїх тренуваннях.

Поліщук Марина вдруге в цьому сезоні потрапила в 120%. В очковому заліку Аліна має на один бал більше, але Аліна жодного разу не потрапляла навіть в 120% від лідера, тому Марина підходить в статусі лідера серед дівчат перед останнім етапом.

І кілька цікавих фактів наостанок:

Найкращий прогрес чемпіонатуОлександр Борисов, покращує свій результат на кожному етапі

Найстабільніший пілот – тільки один пілот проїхав усі етапи і на кожному етапі заробляв очки – автор цих рядків. 5 етапів проїхали в очках тільки Макс Гриценко, Саша Борисов і Олег Лисюк.

Сенсація на шостому етапіМарія Пазич. Навіть вона сама не чекала на такий успіх. У Віталіни з’явився дуже достойний суперник.

Фейл етапу – навіть шкіряні штани не врятували Юру від фейлу. Він примудрився спочатку не туди поїхати, а потім впасти.

Сіамські близнюки – двійко інструкторів з мотошколи Пробікер Макс Жиленко і Дмитро Стогній просто не можуть відлипнути один від одного.  На минулому етапі їх розділи три соті секунди на користь Макса, на цьому етапі Діма взяв реванш і від’їхав від Макса аж на дві соті секунди.

Найдовший об’єктив – Ната Романова,  серед усіх фотографів в неї найсерйозніша техніка.

Найкрутіша зачіска етапу  – Микита Тимофєєв. Як дівчата не старалися, а Микита їх усіх переграв у питаннях крутої зачіски.

Віллі етапуБогдан знову з нами, а значить його старти не можна пропускати!

Пуховік етапуМакс Ковальов. Він настільки суперстар, що мерзне навіть при яскравому сонці, тому змушений їздити в пуховіку.

Переможець трансальпів етапусамі знаєте хто.  

Брандспойт етапу лейтенат Краснікова.

Боягузи етапу – Діма Лисенко і Саша Мілашкін, не витримали натиску брандспойта і втекли

Обличчя етапу – Макс Гриценко

 

 

 

 

 

 

Алконавт етапу – Макс Ковальов. Щоб йому було не холодно, коли пуховіка нема поряд, йому подарували спецфлягу для зігріву

Punisher етапу – Та_Кого_Не_… ну, ви зрозуміли хто. Подзвонить, щоб її поставили останньою, потім передумає і захоче бути першою, потім знову передумає… і знову подзвонить… і спитає, чого її не поставили, як вона хотіла?! Панішер повинен панішити!

Віталік етапуВіталій Бровченко приїхав з Черкас, щоб отримати це почесне звання.

Чітер етапуМакс Гриценко придумав нову схему проїзду SisoGP.

I найпочесніша нагорода етапу “Найкращі шкіряні штани” переходить до  Поліщук Марини!