Хайсайд.

Саме так почався 4 етап Moto Gymkhana Kiev Cup 2018. Марина Поліщук виїхала потренуватися на йобрику, не впоралась з керуванням і боляче вдарилася плечем об асфальт. Засмутилися всі: Марина довго сумувала і трималася за плече, йобрик побив фару і довго не хотів заводитися, асфальт теж суттєво подряпався.

До речі, цей самий йобрик на другому етапі вже викинув хайсайдом свого власника Дмитра.

Тим часом на майданчик потроху з’їжджалися мотоциклісти. Да так багато їх з’їхалось, що організатори ледь встигали усіх реєструвати, роздрукованих схем усім не вистачило, учасникам прийшлось ділитися схемами один з одним. Цей етап поставив рекорд (38 учасників) серед усіх змагань, які організовувала команда МотоДжимханаКиїв.

 

Тим не менш, в класі А (до 400сс) були відсутні двійко сильних пілотів – Богдан Виговський (потрапив у ДТП по дорозі) та Макс Позітів (відпустка). Тож боротьба за перше місце точилася між інструкторами трьох мотошкіл та Тарасом Воробцем (виграв останні змагання на МотоОпенФест та Gymkhana by KWBNG Сrew).

Пилипу Проценко набридли жарти про дірку в дуже цікавому місці, і він розщедрився на новий комбез, проте це його не врятувало і він приїхав лише на третє місце, програвши Олегу Лисюку всього 0.04 секунди. На перше місце приїхав Влад Білий на Bajaj 200. В першому заїзді він грубо помилився з траекторією на “лінії” і втратив на цьому купу часу. В другому заїзді Влад проїхав дуже чітко і показав найкращий час дня 40.12.

Після 4 етапів маємо 4 різних переможців в класі А. Чекаємо нового переможця на п’ятому етапі?

До речі, про траекторії. Отримавши чимало критики щодо трас після перших етапів, головний організатор Віктор “Дрібний” зробив дуже якісний стрибок і побудував цікаву й технічну трасу. Настільки технічну, що і сам впав, коли проїхав по ній. Майже кожен з учасників мав різноманітні штрафи чи помилявся з траекторією. Особливо цікаво було в класі В. Здавалося, щоб приїхати на подіум, треба просто пройти трасу без помилок і з правильною траекторією. Найцікавішими місцями були змійка по дузі та останній поворот перед фінішем.

В класі B перемогу здобув знову Макс Гриценко, причому на своєму новенькому YAMAHA MT-07.

В запеклій боротьбі фазери vs трансальпи перемогли фазери (33 очки проти 16): Олександр Борисов на fz6 посів друге місце, випередивши Юру “Драпіка” на ТА650. Ще кілька фазероводів показали пристойний час, а от команда трансальпів просто не приїхала (окрім Юри) на змагання. В неофіційному заліку “фазери (5 учасників) vs трансальпи (5 учасників)” перемагають фазери: 133 на 102 очки.

Трійка переможців попереднього “швидкісного” етапу дружно спіймали облизня. Чінгіc на МТ-09 та Віталій “potomok” мали проблеми з траекторіями та посіли 5 і 6 місця. Діма Лисенко (Honda cb400) багато падав і посів 12 місце. Четверте місце посів неодноразовий призер минулих змагань Кондратенко Влад. Раніше він виступав на Geon Pantera 150, а цього року пересів на Honda cb500 і все не міг подружитися з новим мотоциклом. На цьому етапі він нарешті поїхав швидко, але до подіуму так і не дотягнув.  

В класі дівчат було аж сім учасниць. Переможниця попереднього етапу Даша на Versys 650 мала небагато шансів проти суперниць на більш легких мотоциклів на цій технічній трасі, проте все одно приїхала з дуже хорошим часом і посіла третє місце. Марина Поліщук не опустила руки після декількох болючих падінь на тренуваннях, нарешті знайшла собі свою улюблену хонду сб125 і з часом 57.81 посіла друге місце. Проте одну з найбільших сенсацій зробила Аліна, яка на своєму Geon cr6 250 показала час 52.78, посівши перше місце. Взявши участь у змаганнях вперше у вересні минулого року, Аліна багато тренувалася і цьогоріч з кожним етапом додавала у майстерності. Порівняйте самі прогрес Аліни менше, ніж за рік:

Так тримати!

Не можна не згадати Ксеню Беньковську, яка кожен етап їде на іншому мотоциклі.  Здавайте їй побільше грошей і вона нарешті купить собі власний дирчик!

На цьому етапі були представники 4 мотошкіл, ця баталія нарешті стає цікавою. Тепер кожен, хто вибирає собі мотошколу, може орієнтуватися не тільки на рекламні слогани, а й на результати інструкторів на змаганнях:

1) The Riders

2) Pro-Biker

3) Jr-Garage

4) Kowabunga

Хочемо подякувати усім учасникам і вболівальникам, хто приїхав на цей етап.

Окрема подяка мотошколі Pro-Biker та BikeBox за майданчик, подіум, конуси і багато іншого, без вас провести ці змагання було б дуже важко.

Усі, хто має бажання в майбутньому допомогти в організації тренувань\змагань чи бути спонсором, – пишіть нам у фб, інстаграм, моток чи приїздіть спілкуватися на тренування.   Наступний етап відбудеться 5 серпня 2018 року.

Фото від Діми Торта

Відео від Діми Торта

Загальний альбом фото і відео