Стартував 4ий етап Онлайн Чемпіонату з мото джимхани #2018MGymkhanaWC4

Доброго Всім ранку!

День сьогодні почався з нової схеми для 4го етапу чемпіонату #2018MGymkhanа. Особисто нам схема дуже сподобалась і ми вже сьогодні поїдемо її тренувати!

Дивимось, вивчаємо, засікаємось і записуємо відео проїзду, щоб подати результати і мати місце в рейтингу найкращих світових пілотів мото джимхани!

Схема #2018MGymkhanaWC4

Проходження схеми

Схема дуже цікава і нараховує 3 секції (Sector One, Two, Three), що треба проїхати наступним чином:

  • Sector One – це стартова коробочка і набір елементів, які треба пройти у зазначеній послідовності до помітки про вихід з цієї секції (exit this section on this side only). Зверніть увагу, що виїзд треба зробити з певної сторони коробочки
  • Sector Two – в цій секції необхідно об’їхати всі конуси справа чи зліва згідно схеми, можна в будь-якій послідовності, але після кожного конуса, треба обов’язково проїхати через ворота. Тобто на початку другого сектору їдемо на будь-який конус, потім ворота, потім конус, потім знову ворота, потім конус, знову ворота в їдемо в сектор три
  • Sector Three – це фінальна секція, яка складається з 2х верхніх конусів сектора 1 та фінішної коробочки. В залежності від того яку траєкторію Ви обрали на другому секторі – тут Вам теж треба підібрати один з 4х варіантів проходження. Обов’язковим є виконання повних розворотів в ту чи іншу сторону навколо 2х верхніх конусів.

Вивчайте схему та приїжджайте безкоштовно тренувати джимхану на наших майданчиках.

Вітання та презентація схеми від організатора James Bush

Якщо Вас зацікавив чемпіонати, Ви можете прочитати про його історію правила, умови участі та подивитись схеми з попередніх етапів в нашій оглядовій статті  Онлайн чемпіонат з мото джимхани #2018MGymkhanа

 

Також рекомендуємо підписатись на офіційний Фейсбук M Gymkhana, а також на їх M Gymkhana Youtube-канал та канал ConeMonkeysTV, де можна побачити як їдуть переможці і просто учасники.

 

Слідкуйте за подіями джимхано-подіями в Фейсбуці МотоДжимханаКиїв та Інстаграмі МотоДжимханаКиїв, а також в чатах Вайбера та Телеграма. Зустрінемось на наших тренувальних майданчиках.

Всім удачі!