Найочікуваніша подія року – відкриття сезону Джимхани 2018!

15.04.2018р. відбувся перший етап київських змагань Moto Gymkhana Kiev Cup 2018. Тепер з упевненістю можна сказати – сезон Джимхани 2018 в Україні офіційно відкритий, відкритий київськими хлопцями та дівчатами, чудовими джимханістамі, а також Організаторами та вболівальниками.

Двадцять сміливих і відважних Учасників, серед яких були чотири чарівні дівчини, боролися за призові місця в своїх класах. Дух хвилювання і відваги переповнював багатьох. Кожному хотілося зійти на п’єдестал пошани, здобути перемогу. Але вдалося це найсильнішим. З чим їх і вітаємо!

Подіум Класу «А»

третє місце-Скоренко Сергій (Honda XR-125L), друге місце-Виговський Богдан (Loncin 250), перше місце-Проценко Філіп (Honda CB-125)

Подіум Класу «B»

третє місце-Пелипишин Олександр (Kawasaki ZR750 C1), друге місце-Драпіковський Юрій (Honda Transalp 650), перше місце-Гріценко Маским (Kawasaki ER5/500)

Подіум Класу «С» (Moto Ladies)

третє місце-Беньковська Ксенія (Honda CB125), друге місце-Ровінська Аліна (Geon CR6 250), перше місце-Поліщук Марина (Honda CB125)

Схема

 

Схема вийшла цікава і добре продумана саме для першого етапу, для початку. Вона не була складною для запам’ятовування і в той же час містила в собі багато основних елементів, що застосовуються для розігріву на тренуваннях: вісімки, змійки, навіть були ділянки для розгону / прискорення. Для великих мотоциклів схема виявилася трохи “затичною”, але усі впоралися з цією перешкодою. Попереду нас чекає ще 6-ть етапів змагань і можливо в наступному етапі буде зовсім інша схемка, але не менш цікава.

Подяку за схему для першого етапу змагань висловлюємо Віктору Мікуліну (Мєлкому), який із задоволенням продемонстрував позазаліковний проїзд по схемі.

Сподіваємося, що в якомусь з етапів Віктор все ж братиме участь. Адже придумати, розробити і випробувати схему учасник змагань не має право. Отже Віктор із задоволенням довірить цю справу будь-кому, хто забажає це зробити!

Клас “С”, Moto Ladies

Клас “С”, Moto Ladies, приємно здивував кількістю бажаючих прийняти участь. Є припущення, що саме в цьому класі буде найгарячіша боротьба в сезоні Джимхани 2018. Але у тих, хто взяв участь в першому етапі, шанси на перемогу у фіналі дуже сильно зростають!

Переможницею 1-ого етапу стала Марина.Схему вона проходила впевнено і легко, практично відразу зайнявши лідируючу позицію.

Вітаємо Марину і інших дівчат-учасниць! Так тримати! Бажаємо не втрачати азарт, тренуватися і готуватися до наступного етапу змагань!

Поліщук Марина

 

Ровінська Аліна

 

Беньковська Ксенія

Коцюба Вікторія

Клас “В” (> 400 сс)

Найчисленніший вийшов клас, 12 учасників. Як же красиво хлопці проїжджали схему на своїх великих залізних конях.

Хонда Фазер

Коник Олександр

Василенко Віктор

Віталій “Potomok”

Драпіковський Юрій

Романов Роман

Волохін Євген

Пелипишин Олександр

Іванич

Тітаренко Денис

Гаврильчик Сергій

Більшість учасників в цьому класі були досвідчені джимханісти, які не перший рік приїжджають на тренування, але перемогу таки здобув, абсолютно не очікувано для себе, але дуже очікувано для багатьох, новачок Максим на своєму Kawasaki ER5 500.

Вітаємо! Так тримати! І не розслаблятися! Удачі бажаємо на наступному етапі Максу і всім його “однокласникам”!

Клас “А” (<400 сс)

Не зважаючи на малу кількість учасників (всього чотири), цей клас виявився самим видовищним з усіх. Круті віражі, швидкісні проходження елементів, запекла боротьба, дійсно досвідчених пілотів, не давали глядачам розслабитись. Ці учасники привернули до себе левову долю уваги.

Сокоренко Сергій

Комаренко Сергій

Філіпп та Богдан

Беззастережно з усіх можна виділити Богдана на LONCIN 250. Ну це просто безумство і вихор на двох колесах. Не встигнеш повернути голову вправо, спостерігаючи за його “польотом” по «трасі», а його вже там немає, він вже помчав підкорювати фініш!

Виговський Богдан

Але швидкість не завжди запорука успіху в Джимхані, вірніше не тільки швидкість запорука успіху. І про це, як видно з результатів, дуже добре відомо переможцю в цьому класі, Проценко Філіпу!

Проценко Філіп

Красиві він віражі виписував за схемою на незвично розмальованій Honda cb125. Було приємно спостерігати за досить професійною їздою! Молодчина! Вітаємо Філіпа з перемогою в 1-му етапі!

Чекаємо як Філіпа, так і інших учасників на мотоциклах цього класу на не менш захоплюючому  2-му етапі змагань . Удачі всім!

Результати 1-ого етапу змагань Moto Gymkhana Kiev Cup 2018

 

Результати 1-ого етапу змагань

Загальний залік

 

Вдячності

Безумовно потрібно висловити величезну подяку Всім тим, хто в тіні, Всім тим, хто спільними зусиллями і хвилюваннями роблять все можливе і неможливе, для того, щоб ці змагання відбулися і все пройшло «на висоті». Роблять все можливе для того, щоб у учасників, уболівальників і глядачів були щасливі посмішки на обличчях і задоволення від усього, що відбувається!

Звичайно ж це команда Moto Gymkhana Kiev. Волонтерів в команді багато, кожен вносить свою вагому лепту в організацію, і щоб нікого не обділити увагою, подякуємо усім Організаторам та помічникам цього дійства в цілому, і побажаємо сил, терпіння та наснаги!

Дякуємо за прекрасні фото  Natalya Romanova

Приємні та динамічні моменти для нас зберегла Valerecord дивиться на відео як пройшов перший етап змагань Moto Gymkhana Kiev Cup 2018 ;)

Нашим Партнерам

Висловлюємо подяку партнеру Moto Gymkhana Kiev в цих змаганнях, мотошколі Pro-biker, яка люб’язно надала нам інвентар, величезний майданчик для змагань, що розташований в парку Муромець на території спортивно-розважального комплексу «X-Park», а також можливість всім бажаючим взяти в оренду мотоцикл мотошколи для участі в змаганні!!!

Дякуємо Pro-biker!

З найкращими побажаннями і надією на подальшу співпрацю, команда Moto Gymkhana Kiev.

P.S.:

Ось такі результати і підсумки 1-ого етапу змагань Moto Gymkhana Kiev Cup 2018.

Приєднуйтесь до нашої команди усі бажаючі!!!

Ну а зараз, пропонуємо не зволікати і усім готуватися до 2-го етапу Moto Gymkhana Kiev Cup 2018, який відбудеться 13.05.2018 року!

Можливо приїдуть учасники не тільки з стольного граду Києва, а також з Черкас, Одеси, інших міст України, а може навіть завітають гості і з інших країн! З нетерпінням очікуємо на “старичків” Київської Джимхани, яким не вдалося взяти участь в 1-му етапі Moto Gymkhana Kiev Cup 2018!

Буде здорово! Буде спекотно! (Це прогноз).

Всім Миру, Перемог і Джимхани!

© Mariyazh

to be continued…